Booking.com

🇧🇪 Jarní prodloužený víkend v Bruselu: Letenky z Prahy za 1 151 Kč

Vydejte se na prodloužený víkend do Bruselu! Zpáteční letenky na jarní prodloužený víkend v Bruselu z Prahy pořídíte za 1 151 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 8. – 11.3. 2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má a na prodloužený víkend je jeho návštěva akorát. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování

V Bruselu seženete ubytování kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post 🇧🇪 Jarní prodloužený víkend v Bruselu: Letenky z Prahy za 1 151 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde