Booking.com

🇫🇷 Víkend v Lyonu 🇫🇷: Zpáteční letenky na prodloužený víkend za 1 239 Kč

Zaleťte si  na víkend do Lyonu. Letenky na prodloužený víkend v Lyonu pořídíte z Vídně od 1 239 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny února až do poloviny dubna. Letíte v pátek večer a vracíte se v pondělí.

Příkladový termín: 8.– 11.3. 2019   cestovní období: únor, březen – duben

VÍCE TERMÍNŮ

Lyon

Lyon je druhé největší město Francie a hlavním městem regionu Rhône-Alpes. Lyonu naleznete Římské divadlo či Baziliku Panny Marie z Fourvière či katedrálu sv. Jana. Mezi další památky, které byste rozhodně měli navštívit jestli budete v Lyonu jsou Lyonská operaGalořímské muzeum nebo Archeologický park.

Ubytování

V Lyonu seženete ubytování kolem 1 100 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post 🇫🇷 Víkend v Lyonu 🇫🇷: Zpáteční letenky na prodloužený víkend za 1 239 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde