Booking.com

🌸Jarní výlet z Prahy: Edinburgh + Amsterdam za 2 164 Kč

Vydejte se na jarní výlet z Prahy a zaleťte si do 2 evropských měst najednou! Navštívíte Edinburgh a poté Amsterdam. Multi-city letenky z Prahy vás budou stát 2 164 Kč a v každém městě strávíte 2  – 4 dny.

Příkladový termín: 21. – 28.3. 2019  cestovní období: březen a duben 2019

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si jarní výlet z Prahy

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Edinburghu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Amsterdamu se pak ubytujete od 1 400 Kč.Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 725 Kč.