Booking.com

10 originálních suvenýrů z Maroka: tradiční řemeslné kousky, které potěší vás i vaše blízké

26. 3. 2019

Když přijde řeč na dárky z dovolené, bývá vždycky za pět minut dvanáct. Nemarněte proto časem a ještě dnes zjistěte, jaké suvenýry si určitě stojí za to přibalit do kufru na cestě ze slunného Maroka. To nejlepší na nich je fakt, že se nebudou jen povalovat po bytě a chytat prach, ale dobře poslouží svému účelu. Teď jen pozor na váhový limit zavazadel. Odvést si totiž budete chtít všechny.   

1. Arganový olej 

Zázračný, nenahraditelný a jedinečný – to je třemi slovy vysoce kvalitní arganový olej, jemuž se po právu přezdívá marocké zlato. 

Lisuje se za studena z ořechů Argánií trnitých rostoucích v jihozápadním Maroku a v místní tradici je po staletí používán ke zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu.

Vyživuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, má léčivé účinky, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Navíc má silné regenerační a zvláčňující účinky nejen pro pleť, ale i pro vlasy. 

zobrazit celý článek na www.radynacestu.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.