Booking.com

2v1: Hongkong + Peking z Mnichova za 10 812 Kč

Spojit návštěvu dvou zajímavých destinací do jedné, to je téměř vždy velmi atraktivní možnost pro všechny nadšené cestovatele. Tentokráte si můžete naplánovat takovýto 2v1 trip do východní Asie, kdy během jedné cesty spojíte návštěvu hlavního města Čínské lidové republiky – Pekingu – a také jejího částečně autonomního území v Hongkongu.  Kombinaci letenek s odletem z Mnichova si na křídlech Air China poskládáte za 10 812 Kč. Základní cena obsahuje i odbavené zavazadlo. Na výběr máte z termínu od října letošního roku do ledna toho nadcházejícího, přičemž nejvhodnější doba v rámci toho cestovní období bude určitě na jeho začátku. Tak se vydejte objevit Dálný východ třeba v termínu od 17. do 25. října, kdy si pobyt rovnoměrně rozdělíte mezi obě dvě metropole >> REZERVUJ ZDE.

Komu by se případná zastávka v Pekingu nezamlouvala, tak bude po rychlém přestupu pokračovat přímo na jih Číny do Hongkongu.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + příručák
  • Dostupnost: říjen 2019 – leden 2020
  • Termíny:
  • Tip: Naplánujte si v Pekingu několikadenní stopover. Letenky hledejte jako „Multicity“.

Ubytování

Jak v Pekingu, tak i Hongkongu se při hledání střechy nad hlavou jednoduše spolehnete na Booking či Hotels.com. V prvně zmiňované destinaci bychom vám na základě vlastní zkušenosti doporučili tento jednoduchý hostel za 539 Kč/os.noc anebo takovýto čtyřhvězdový hotel za 937 Kč/os./noc. Po přesunu do Hongkongu se mrkněte na tento oblíbený hostel za 583 Kč/os./noc. anebo tento pohodový guesthouse za 364 Kč/os./noc.

Víza

V případě návštěvy Hong Kongu nepotřebují občané České republiky vízum. Abyste se mohli podívat cestou i do Pekingu, tak budete potřebovat tranzitní vízum. O něj však zdarma zažádáte po příletu do Pekingu. V pevninské Číně si lze s tímto typem víza udělat zastávku až na 144 hodin. Také je třeba mít dopředu zarezervované ubytování neb úředníci na přepážce jsou velmi zvídaví.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře. Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD na zastávku Freising, odkud vás na letiště již doveze lokální autobus.

Náhled letenky z Mnichova do Hongkongu za 10 812 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Pekingu a Hongkongu za 10 812 Kč

 

The post 2v1: Hongkong + Peking z Mnichova za 10 812 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.