Booking.com

Andalusie: MALAGA – 530 Kč

530 Kč

CC0 Pixabay

Levné letenky do jižního Španělska pořídíme v nabídce Wizz Air.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Malagy pořídíme na zimní termíny za výbornou cenu 20 €, tedy asi 530 Kč. Letenky jsou v nabídce na prodloužený víkend nebo klidně i na týdenní pobyt. Příkladem pořídíme letenky na 26.1.2019 – 29.1.2019. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit jednou tolik, pokud tak kupujete letenky pro min. 2 lidi, klub za 899 Kč se vám už vyplatí, nakupovat za zvýhodněné ceny pak můžete po celý rok.
 
Letenky s Wizz air rezervujte zde
 

Jak do Vídně

Do Vídně se dopravíme nejlépe s Regiojetem. Jízdenka z Brna přímo na letiště nás vyjde na 390 Kč, nově můžeme za 100 Kč přikoupit garanci přestupu (musíme si nechat alespoň 2,5 hodiny rezervu), pokud kvůli zpoždění Regiojetu let nestihneme, Regiojet proplatí rebooking, případně propadlou letenku. Kvůli pozdnímu příletu zpět se ale vyplatí zvážit cestu autem.
 
Jídenku na vlak/bus Regiojetu rezervujte zde

Malaga

Z letiště se do centra dopravíte busem nebo vlakem. Vlak dojede do centra za 12 minut, odjíždí každých 20 minut a vyjde na 1,7 €. Autobusem linky A, který jede také přímo do centra, můžeme cestovat s lístkem za 3 €.

Navštivte Malaga se zájezdem od CK Triplo od 5990 Kč

Zpáteční letenka z Prahy  •  3* hotel v centru  •  Transfer z letiště a zpět

Rezervovat