Booking.com

Andalusie – Málaga za 1 998 Kč

Smartwings přicházejí s luxusní nabídkou! Zpáteční letenky z Prahy do Málagy během letních prázdnin od 1 998 Kč. To je naprosto bezkonkurenční nabídka a navíc je k dispozici výběr z mnoha termínů napříč celým červencem. Pokud se tedy během tohoto měsíce chystáte vyrazit k moři, tak neváhejte ani okamžik – lepší příležitost se těžko naskytne! Klidně jen na prodloužený víkend od 13. do 16. července za 1 998 Kč >> REZERVUJ ZDE. Za tuto lákavou cenu je možné odlétat 9/10/11/13 července a návrat musí být 16. července. Ostatní červencové termíny za 2 298 Kč naleznete v našem kalendáři.

A proč jet do Málagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky ti naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomeneš.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

V Málaze se ubytujte v tomto dobře hodnoceném apartmánu HM Tilos za 1 122 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto jednoduchému dvouhvězdovému hotelu za 1 201 Kč/os./noc. včetně snídaně. Baťůžkáři využijí tento populární hostel Casa Babylon, kde noc ve společném pokoji vyjde na 534 Kč/os. Další nabídku bydel všemožných typů i stylů naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com a AirBnB. 

 

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 998 Kč

The post Andalusie – Málaga za 1 998 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: