Booking.com

Azorské ostrovy – Sao Miguel z Vídně za 4 430 Kč

Opakování je matka moudrosti v případě stále aktuálního tarifu letecké společnosti TAP Portugal z Vídně na Azorské ostrovy téměř i povinnost. Azory se pomalu začínají řadit mezi jeden z hitů letošní jarní sezony – důvodů proč právě tyto ostrovy existuje skutečně mnoho. Někým jsou označovány za „evropský Nový Zéland“, jiní v nich pro změnu vidí „evropskou Havaj“. O jejich atraktivitě se můžete jednoduše přesvědčit sami díky zpátečním letenkám z Vídně do Ponta Delgady ležící na ostrově Sao Miguel za 4 430 Kč. Vybírat přitom můžete z velice pestré palety termínů v našich kalendářích.

Na největším Azorském ostrově Sao Miguelu přistanete v hlavním městě Ponta Delgada ležícím na jihozápadním pobřeží. Povrch ostrova je vcelku hornatý a nacházejí se na něm i dvě již neaktivní sopky. Zajímavý je především kráter stratovulkánu Furnas, v jehož okolí se vyskytují horké prameny a gejzíry. Opomenout byste neměli ani okolí jezer Lagua das Etoas, kde si budete pro změnu připadat jako někde ve Skotsku, či návštěvu čajových plantáží Gorreana. A pokud se budete chtít vykoupat, ale okolí vody Atlantiku jsou na vás moc studené (což asi bude), zamiřte na Ponta da Ferrarria, kde do oceánu vytékající termální prameny a příjemná koupačka čeká nejenom na otužilce.

Využijte třeba rovnou státního svátku v příštím týdnu a vydejte se na Azory v termínu od 8. do 14. května za 4 430 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Ubytování

Přímo v Ponta Delgadě bychom se ubytovali v tomto pěkném & skvěle hodnoceném apartmánu za 694 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném apartmánu v srdci města za 636 Kč/os./noc. Další nabídku bydla nejenom v největším městě na ostrově hledejte tradičně na Bookingu nebo Hotels.com. 

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, i přesto je nejlepší prozkoumávat tento ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

 

Náhled letenky z Vídně do Ponta Delgady za 4 430 Kč

The post Azorské ostrovy – Sao Miguel z Vídně za 4 430 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.