Booking.com

Bali z polských letišť za 13 395 Kč

S polskými aerolinkami si můžete nyní zaletět na Bali, jedno z nejoblíbenějších míst na zemi. Letenky do Denpasaru seženete z Krakova za 13 396 Kč, z Katovic za 13 395 Kč a z Wroclawi za 13 396 Kč. Velkým plusem je jednak odbavené zavazadlo již v ceně letenky, a jednak delší stopover v Singapuru, který můžete využít k návštěvě tohoto fascinujícího města.

Po vaší návštěvě Bali už nic nebude jako dřív. Jestli někdo pochopil, o čem život na téhle planetě je, pak jsou to Balijci a neváhají se podělit. Příjemní, milí, přátelští však nejsou jen oni, neméně přátelské jsou ceny za ubytování, pronájem skútru, jídlo nebo dobrou kávu! Bože, jak božskou umí Balijci kávu! A tím cesta do hlubin vaší duše jen začíná. Nekonečné kaskády rýžových polí, stovky chrámů, rudé květy ibišku, vůně tyčinek, divoký oceán, surfování, potápění, jóga, smlouvání, balijská batika a pohoda, ta nejpohotovější jakou si umíte představit. A hlavně o ni v životě (nejen) na Bali jde, ne?

Super termín vychází například 5. 11. – 16. 11. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Stejně jako všude v jihovýchodní Asii, tak i na Bali za ubytovací služby nezaplatíte majlant, přestože se jedná o populární turistickou destinaci. Nabídka kapacit je opravdu velká a jistě si vybere každý. Mrkněte na stránky Hotels.com,  osvědčeného Bookingu nebo Agody.

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu nejsou po občanech České republiky víza požadována.

Náhled letenky z Krakova na Bali za 13 397 Kč

The post Bali z polských letišť za 13 395 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.