Booking.com

Bali z Prahy s Qatar Airways za 15 996 Kč

Jednou z aktuálně nejoblíbenějších destinací poslední doby či možná tou absolutně nejoblíbenější je bezesporu indonézský ostrov Bali. Kdo ve svém okolí nemá nikoho, kdo si momentálně na Bali užívá, případně tam v blízké minulosti byl či se naopak chystá, ten ať hodí kamenem. Pokud vás tento kousek ráje také láká a rádi byste letěli na úrovni s prémiovou aerolinkou + se současně vyhnuli dlouhým přestupům v Číně, tak je současná nabídka společnosti Qatar Airways jako šitá na míru právě vám. Zpáteční letenky z Prahy do Denpasaru pořídíte s Qatarci za velmi solidních 15 996 Kč.  Vybírat přitom můžete z velkého množství termínů od dubna až do prosince letošního roku (včetně letních prázdnin).

Tak se vydejte za splněným snem a zaleťte si na Bali třeba v termínu od 4. do 18. září s pohodlnými přestupy za 15 996 Kč >> REZERVUJ ZDE.

PS: S Qatarci máte možnost naplánovat si celodenní stopover v tamější metropoli – Dauhá. I tento tarif umožňuje stopover právě v Kataru za minimální příplatek. Tak co třeba letět 4. – 6. – 18. 9. ? Za 16 406  Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Jestliže letenky na Bali se řadí mezi ty mastnější, tak položka ubytování pro vás bude v nákladech příjemnější. Mrkněte se třeba na tento pěkný tříhvězdový hotel s bazénem v Ubudu za 262 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo na tento velmi dobře hodnocený homestay za 436 Kč/os./noc.

Bohatou nabídku dalších bydel naleznete na tradičních serverech jako Booking či Hotels.com. 

Víza

Pro krátkodobé návštěvy za účelem turismu nejsou po občanech České republiky víza požadována.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 15 996 Kč

The post Bali z Prahy s Qatar Airways za 15 996 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.