Booking.com

Bangkok z Prahy od 11 587 Kč

Akční letenky do Bangkoku sice nejsou úplnou raritou, ale málokdy bývají tyto nabídky do thajské metropole od aerolinek Air France a KLM. Nyní se totiž v kombinaci s těmito 2 aerolinkami můžete dostat z Prahy do thajského Bangkoku od 11 587 Kč. V ceně již máte odbavené zavazadlo, přestupy (většinou v Paříži) vychází také velice sympaticky. Termíny letů si můžete najít u nás v kalendáři a poté si ho buknout o trošku levněji (od 11 587 Kč) v odkazu níže.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Super termín vychází například od 2. 5. – 19. 5. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: duben – červen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Pokud hledáte jen střechu nad hlavou a ne nějaký luxusní apartmá, tak vás ubytování v Thajsku vyjde opravdu jen na pár kaček. Osobně můžeme doporučit Let´s Zzz Bangkok, nacházející se 5 minut pěšky od Kaho San Road. Jednoduchý ale pěkně zařízený dvoulůžkový pokoj se snídaní vás vyjde na 420 Kč/os. Doporučujeme si vždy dát pozor, aby v pokoji byl větrák nebo klimatizace. Přeci jen potit se celý den i celou noc není nic příjemného.

Další možnosti ubytování nejen v Bangkoku hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.comAirBnB a nebo na asijské verzi Bookingu na Agodě.

 

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt v Thajsku nepřesáhne více jak 30 dní.

 

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 11 587 Kč

The post Bangkok z Prahy od 11 587 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.