Booking.com

Bangkok z Prahy, Vídně nebo Mnichova od 10 143 Kč

Každého milovníka Jihovýchodní Asie, krásných pláží a odlišné kultury určitě tato akce zaujme. Aerolinka Ukraine Airlines stále drží ceny letenek do Bangkoku při zemi. Zaletět si do této thajské metropole můžete například z Vídně za 10 143 Kč, z Prahy za 10 157 Kč a nebo z Mnichova za 10 437 Kč. Ať už jste z jakékoliv části republiky, určitě si z nabízených odletových míst vyberete.  V ceně je i odbavené zavazadlo a přestup v Kyjevě, pokud budete mít štěstí na termín, tak taky vychází dost slušně.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Super termín vychází například od 1. 4. – 15. 4. 2019. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našich kalendářích
  • Zavazadla:
  • Dostupnost: březen – červenec, září – prosinec 2019
  • Termíny:

Ubytování

Pokud hledáte jen střechu nad hlavou a ne nějaký luxusní apartmá, tak vás ubytování v Thajsku vyjde opravdu jen na pár kaček. Osobně můžeme doporučit Let´s Zzz Bangkok, nacházející se 5 minut pěšky od Kaho San Road. Jednoduchý ale pěkně zařízený dvoulůžkový pokoj se snídaní vás vyjde na 420 Kč/os. Doporučujeme si vždy dát pozor, aby v pokoji byl větrák nebo klimatizace. Přeci jen potit se celý den i celou noc není nic příjemného.

Další možnosti ubytování nejen v Bangkoku hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.comAirBnB a nebo na asijské verzi Bookingu na Agodě.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt v Thajsku nepřesáhne více jak 30 dní.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 143 Kč

The post Bangkok z Prahy, Vídně nebo Mnichova od 10 143 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.