Booking.com

Bangkok z Prahy za 10 238 Kč

Letenky do Thajska jdou na odbyt neustále. Navštivte i vy oblíbenou cestovatelskou destinaci za fajn cenu ještě letos v září nebo říjnu. V ceně budete mít odbavené zavazadlo, takže se při balení věcí na cestu nemusíte nikterak upejpat. Cestou zpět čekejte zastávku v Kyjevě, kterou můžete využít k návštěvě památek a k degustaci místních lihovin – a to nejen vodky.

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Poznejte tohle vše na vlastní kůži! Praha – Bangkok s odbaveným zavazadlem např. 15. – 22. 9. za 10 238 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Po příletu do Bangkoku bychom sáhli po nějakém z hezkých ubytování, které se ovšem mohou pyšnit skvělou cenou a to např.  Chang Palace Hotel za 240 Kč / os. / noc  nebo po nádherném 4* hotelu U Sukhumvit se snídaní za 749 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování nejen v Bangkoku hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, AirBnB a nebo na asijské Agodě.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt v Thajsku nepřesáhne více jak 30 dní.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 10 238 Kč

 

The post Bangkok z Prahy za 10 238 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: