Booking.com

Bangkok z Prahy za 10 297 Kč

29. 4. 2019
Publikoval:
61 přečtení

Do Thajska, do jedné z nejoblíbenějších a nejvíce navštěvovaných zemí, se nyní můžete podívat za 10 297 Kč. Tolik dáte za letenku z Prahy do Bangkoku se společností Ukraine Airlines na podzim tohoto roku a v únoru příštího roku. Výhodou je krátký přestup při cestě tam, při zpáteční cestě můžete využít nabídky a odskočit si do centra Kyjeva. Dalším bonusem těchto letenek je již odbavené zavazadlo v ceně.

Bangkok určitě stojí za návštěvu, ale rozhodně se vyplatí vydat i dál za hranice toho města – ať už na sever přes historická města Ayutthayu a Sukothaiu do hornaté oblasti okolo Chiang Mai, nebo na východ do Pattayi, oblíbeného thajského města zábavy. Nejoblíbenější ale samozřejmě bývá jih, a to právě díky krásným plážím s průzračnou vodou a malebnými ostrůvky tyčící se nad hladinou moře. Z Bangkoku se na jakýkoliv z těchto ostrovů dostanete v podstatě za babku, například s Air Asiou a nebo Nok Air kolem 1 400 Kč za zpáteční letenku.

Super termín vychází například od 14. 9. – 29. 9. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: září – říjen 2019, únor 2020
  • Termíny:

Ubytování

Ubytování v Thajsku vás určitě nezruinuje, ani pokud si za něj trošku připlatíte. Možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com a na asijské verzi bookingu – na Agodě. Pokud dáváte přednost vyhledávání na AirBnB, tak i zde najdete docela zajímavé nabídky.

V Bangkoku můžeme ale doporučit například velice příjemný hotel Let´s Zzz Bangkok. Nachází se cca 1,5 km od Khao San Road a za dvoulůžák se snídaní zde zaplatíte cca 300 Kč/os.

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 10 297 Kč

The post Bangkok z Prahy za 10 297 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.