Booking.com

Bangkok z Prahy za 8 987 Kč

Populární Bangkok s atraktivní cenovkou! Udělejte si výlet do hlavního města Thajska v termínu od srpna do října s aerolinkou Ukraine Airlines za 8 987 Kč! Cesta tam je spojena s krátkým přestupem, přičemž během letu z Thajska do Prahy můžete dlouhý přestup v Ukrajině využít na krátkou poznávačku Kyjeva. Nespornou výhodou tohoto tarifu je také odbavené zavazadlo v ceně!

Bangkok je město, na které se prostě nedá zapomenout. Není jen metropolí Thajska, ale i celé jihovýchodní Asie. Je to výborné výchozí místo, velmi dobře a levně se z něj létá. A když v něm zůstanete, litovat také nebudete. Tolik výborného a hlavně levného jídla jinde nenajdete. Večeře vás vyjde sotva na 30 Kč. Nejlepší je v čínské čtvrti, kde největší odvážlivci mohou ochutnat pražené štíry nebo obrovské hmyzáky. Tak dobrou chuť!

Praha – Bangkok s Ukraine Airlines např. 3 – 17. 10. za 8 987 Kč!

Ubytování

V Bangkoku se určitě nemusíte bát, že byste se za ubytko plácli přes kapsu, ani když si připlatíte za větší kvalitu. Příklady hezkých útulných hotelů jsou např. Cacha Hotel za 362 Kč / os. / noc nebo třeba True Siam Phayathai Hotel za 505 Kč / os. / noc.

Možnosti dalšího ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com a na asijské verzi bookingu – na Agodě. Pokud dáváte přednost vyhledávání na AirBnB, tak i zde najdete docela zajímavé nabídky.

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

 

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 8 987 Kč

The post Bangkok z Prahy za 8 987 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.