Booking.com

Barcelona z Prahy (i na léto) za 2 188 Kč

Nenechte si proklouznout mezi prsty skvělou nabídku, kterou se aktuálně chlubí tuzemská ČSA. Do Barcelony si můžete pohodlně z Prahy zaletět přímým spojem za skvělé ceny. Způsob jak tuto nabídku využít je hned dvojí – prodloužený víkend během zimy nebo „first minute“ týden během letních prázdnin 2020 za totožné ceny. Příkladovou rezervací je např.  prodloužený víkend Praha – Barcelona 10. – 13. 1.  nebo letní termín 8. – 15. 7. za 2 188 Kč.

Barevná a pohádková, taková je Barcelona. Mezi fantastickými budovami Antonia Gaudího si budete připadat jako Alenka v říši divů, velkolepá Sagrada Familia ještě ani není dostavěná a už stojí za to. Park Guell vám otevře nádherný výhled na celé město, tak se zastavte na piknik. Tu živou a pulsující Barcelonu pak najdete na La Ramble, bulváru lemovaném stromy, záplavou květin a pouliční hudby. Zlatavé městské pláže omývané Středozemním mořem vám nabídnou osvěžující koupel, tolik vítanou pod spalujícím španělským sluncem.

Ubytování

V Barceloně bychom se ubytovali v hezké tříhvězdě Acta Splendid za 1 024 Kč / os. / noc nebo v jednoduchém Ally’s Guest Housu za 540 Kč / os. / noc se snídání v ceně.

Další nabídky hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 2 188 Kč

 

The post Barcelona z Prahy (i na léto) za 2 188 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: