Booking.com

Bari v létě z Prahy od 1 060 Kč

S blížícím se létem přichází i jedna příjemná povinnost a to naplánovat si nějaký ten koupací výlet spojený s poznáváním. Wizz Air vám s tímto úkolem pomůže. V systému aerolinky jsou k mání letenky během léta k moři do italské Apulie od 1 060 Kč za oba směry. Skvělou cenu ještě navíc podtrhuje odlet z Prahy, což celý výlet pro mnohé cestovatele značně usnadní.

Odpočinek na plážích v okolí měst Polignano a Mare můžete skloubit s poznáváním okolí. Za návštěvu určitě stojí malebná vesnička Alborobello (která je zapsána na seznamu UNESCO), tajemný hrad Castel del Monte a nebo i samotné město Bari nabízí nejeden hezký pohled. Těšit se samozřejmě ale můžete i na gurmánské zážitky, protože na co mají Italové opravdový talent, tak je výborné jídlo!

Vyrazte na začátku léta s Wizzairem z Prahy do Bari např. 26. 6. – 3. 7. za 1 060 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: léto 2019
  • Příkladové letní termíny:

Ubytování

K přespání bychom volili buď Barion Hotel za 798 Kč / os. / noc. nebo o něco lepší B&B Residenza Piazza Moro za 1 203 Kč / os. / noc. V obou případech je snídaně v ceně.

Další možnosti ubytování hledejte na stránkách Hotels.com, Booking.com nebo na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 1 060 Kč

 

The post Bari v létě z Prahy od 1 060 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: