Booking.com

Brazílie a Argentina od 11 355 Kč

Akce, která se prostě neodmítá, především pokud jseš milovníkem Jižní Ameriky (a nebo salsy). Letenky z Prahy s návratem do okolních měst (Mnichov, Berlín, Vídeň) tě totiž do brazilského Rio de Janeira vyjdou na 11 355 Kč a do argentinského Buenos Aires za 12 615 Kč. Ohromnou výhodou je, že za tuto cenu se dá letět i v období karnevalu v Rio de Janeiru (22. 2. – 26. 2. 2020), tudíž pokud s tebou rytmy salsy lomcujou, určitě bys měl téhle super akce využít. Pokud dáváš přednost spíše přírodním a kulturním zajímavostem zemí, určitě si i ty najdeš svůj termín, jelikož za tyto ceny se dá letět v období od ledna do dubna příštího roku.

Brazílie i Argentina jsou nádherné země, a ať už plánuješ navštívit jakoukoliv z nich, určitě se můžeš těšit na nádhernou rozmanitou přírodu, sympatická městečka, přátelské místní obyvatele, výbornou kuchyni a skvělou atmosféru.

Super termín vychází například od 9. 2. – 27. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Jakékoliv ubytování v Brazílii si vybírejte na stránkách Hotels.comBooking.com a nebo si můžete najít nějaký pěkný apartmán na stránkách AirBnB.

 

Autopůjčovna

Ať už vyrazíte téměř kamkoliv, můžete si půjčit káru a probádat danou oblast na vlastní pěst. Auto si vyberte u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro pobyt kratší jak 90 dnů občané České republiky nepotřebuji pro vstup do Brazílie  ani do Argentiny víza.

 

 Náhled letenky z Prahy do Rio de Janeira a zpět do Mnichova za 11 355 Kč

Náhled letenky z Prahy do Buenos Aires a zpět do Mnichova za 12 615 Kč

The post Brazílie a Argentina od 11 355 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: