Booking.com

Brazílie z Prahy od 11 837 Kč

S portugalskými aerolinkami TAP si nyní můžete zaletět do Brazílie z Prahy od 11 837 Kč. Vybrat si můžete mezi trasami Praha – Lisabon – Recife za 11 929 Kč a nebo Praha – Lisabon – Salvador za 11 837 Kč. Při cestě zpět můžete využít krátkého stopoveru a zastavit se na pár hodin v Lisabonu. Letět se dá od září do února příštího roku, bohužel kromě prosince.

Ať už plánujete návštěvu přírodních krás Brazílie, měst či karnevalů, určitě touto nabídkou nepohrdnete. Za návštěvu stojí určitě i obě příletová města jak Recife a jeho pláže, tak krásné koloniální městečko Salvador. Určitě se také stavte v Rio de Janeiru, na ostrově Ilha Grande, v městečku Paraty, u vodopády Iguacu, a nebo zavítejte do Amazonského pralesa. Brazílie nabízí opravdu mnoho.

Super termín vychází například od 6. 2. – 15. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Jakékoliv ubytování v Brazílii si vybírejte na stránkách Hotels.comBooking.com a nebo si můžete najít nějaký pěkný apartmán na stránkách AirBnB.

Autopůjčovna

Ať už vyrazíte téměř kamkoliv, můžete si půjčit káru a probádat danou oblast na vlastní pěst. Auto si vyberte u nás v autopůjčovně.

Víza

Pro pobyt kratší jak 90 dnů občané České republiky nepotřebuji pro vstup do Brazílie víza.

 

Náhled letenky z Prahy do Salvadoru za 11 837 Kč

Náhled letenky z Prahy do Recife za 11 870 Kč

 

The post Brazílie z Prahy od 11 837 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.