Booking.com

Bulharsko přes svátky z Bratislavy od 640 Kč

Využijte květnových svátků a zaleťte si odpočinout k Černému moři. Letenky z Bratislavy do bulharského Burgasu vás v květnu vyjdou od 640 Kč. Využít tak můžete květnových státních svátků (1. 5. a 8. 5.).

V květnu bývá v Burgasu a na Slunečném pobřeží  přes 20 stupňů, a ať už se sem rozhodnete vydat jen za odpočinkem, relaxací, koupáním, nebo poznáváním okolí, toto počasí vám budete určitě vyhovovat. Je to super akce a byl by to téměř hřích ji nevyužít.

Super termín vychází od 27. 4. – 4. 5. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks malého příručního zavazadla o max. velikosti 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: květen 2019
 • Termíny:
  • 27. 4. – 4. 5. za 640 Kč (přes svátky)
  • 4. 5. – 11. 5. za 769 Kč (přes svátky)
  • 11. 5. – 18. 5. za 769 Kč
  • 18. 5. – 25. 5. za 1 051 Kč

Ubytování

Bulharsko je levná země, tudíž ani za střechu nad hlavou zde neutratíte majlant. Pokud plánujete pár dnů strávit v Burgasu a projít si tento přístav, můžeme vám doporučit  ubytovat se v Guest House Fotinov, kde vás dvoulůžák vyjde na 260 Kč/os.

Pokud ovšem plánujete vyrazit dál a užít si trochu klidu a pohody na Slunečném pobřeží a okolních plážích, tak určitě jukněte Blue Pearl Hotel na Slunečném pobřeží, kde dáte za dvoulůžák se snídaní 950 Kč/os. Jestli si ale chcete dopřát trochu toho přepychu, určitě doporučujeme se ubytovat ve městě Pomorie v hotelu Grand Hotel Pomorie, který nabízí soukromou pláž a  kde vás velice pěkný dvoulůžkový pokoj se snídaní vyjde na 1 300 Kč/os. Velice dobrou alternativou je pak

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Booking.com, Hotels.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Bratislavy do Burgasu za 640 Kč

The post Bulharsko přes svátky z Bratislavy od 640 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.