Booking.com

Černá Hora z Wroclawi za 1 330 Kč

21. 2. 2019
Publikoval:
90 přečtení

Dobrá, dobrá – na základě vašich četných žádostí budeme inzerovat i zajímavé tipy na letenky z Polska. Co si třeba naplánovat jarní výlet na Balkán do Černé Hory? Zpáteční letenky z Wroclawi vás na přelomu května a června vyjdou na pouhých 1 330 Kč, a to je cenovka, která rozhodně svádí k podniknutí malé dovolené. Ryanair tuto linku operuje jen jednou týdně, takže se přímo nabízí týdenní turnusy úterý – úterý, což je úplně ideální časová dotace k pohodové jarní koupačce ve vodách Středozemního moře i nějakému prima treku v horách.

Kromě prohlídky rozvíjejícího se a rychle rostoucího hlavního města, můžete během pár dní zamířit na jih směrem k pobřeží Jaderského moře a navštívit památky Unesco jakými jsou historické město Kotor nebo vesnice Perast. Černá Hora ale nabízí především nádherné přírodní scenérie, které Vám odhalí třeba Národní park Durmitor na severu země. Zde se určitě vyplatí vyšlápnout si na trek a kochat se okolními vápencovými vrcholky s následným relaxem na břehu některého z devatenácti ledovcových jezer, která se v parku nacházejí. Výchozím bodem v oblasti pro vás bude městečko Žabljak. Další navštívení hodná chráněná lokalita leží v pohoří Prokletije u Skadarského jezera na hranicích s Albánií.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2019
 • Termíny:
  • 2. – 9. 4. za 1 512 Kč
  • 23. – 30. 4. za 1 729 Kč
  • 14. – 21. 5. za 1 403 Kč
  • 28. 5. – 4. 6. za 1 330 Kč

Ubytování

Balkán je optikou vynaložených nákladů na ubytování velice příjemnou koutem Evropy. V Černé Hoře kalhoty rozhodně neproděláte. Vzhledem k večernímu příletu bychom si první noc bookli přímo v Podgorice v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu na kraji města za 426 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v tomto Hotelu Evropa podobné úrovně za 598 Kč/os./noc. Další nabídku bydla hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Ano, i v Černé Hoře by se vám mohl hodit automobil. Spoléhat se na lokální hromadnou dopravu sice může být legrace, ale na druhou stranu moc času tím neušetříte ba naopak. Tak se mrkněte do naší autopůjčovny a jste ready to drive…

Náhled letenky z Wroclawi do Podgorici za 1 330 Kč

The post Černá Hora z Wroclawi za 1 330 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.