Booking.com

Červencová Dominikánská republika z Prahy za 11 791 Kč

11. 7. 2019
Publikoval:
70 přečtení

Chcete nebo spíše potřebujete co nejdříve odfrčet někam do tepla? A co takhle využít akce United Airlines a zaletět si z Prahy do Dominikánské republiky za 11 791 Kč. Můžeš letět již zítra, případně v sobotu a nebo příští týden. V ceně máte již odbavené zavazadlo. Další výhodou je delší stopover v New Yorku, který můžete využít k zastávce v centru této metropole.

Dominikánská republika nabízí kromě krásných kýčovitě tyrkysově-žlutého pobřeží také ale spoustu architektonických a přírodních krás. Za návštěvu stojí například 27 Waterfalls alias Damajaqua Cascades, jeskyně Las Maravillas, skanzen kopírující život v koloniální vesnici 16. století La Romana, dále pak jezero Enriquillo, které je bohaté na tamější faunu, 3 Eyes National park nacházející se nedaleko hlavního města Santa Dominga a spoustu dalšího. Milovníci rumu určitě nevynechají ani prohlídku nějaké dobré destilérky. My můžeme doporučit Brugal rum Distillery v Puerto Platě. 

Super termín vychází například od 18. 7. – 28. 7. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
 • Dostupnost: červenec 2019
 • Termíny:
  • 12. 7. – 21. 7.
  • 12. 7. – 28. 7.
  • 13. 7. – 21. 7.
  • 18. 7. – 28. 7.
  • … a další

Ubytování

Pokud se v Punta Caně neplánujete zdržet více jak pár dní, můžeme vám doporučit levné ubytování v The MT Hotel. Za dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 442 Kč/os. Další variantou je pak ubytování v Tropicana Suites Deluxe Beach Club and Pool, nacházející se na pláži a nabízející dvoulůžkové pokoje se snídaní za 750 Kč/os. Těm náročnějším z vás doporučujeme Ducassi Suites Rooftop Pool Beach Club za 940 Kč a nebo Four Points by Sheraton Puntacana Village za 1300 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na AirBnB.

Víza

Pro české občany se při vstupu na území Dominikánské republiky neváže žádná vízová povinnost. Jelikož cestou máte delší stopovery v New Yorku, počítejte s tím, že si budete muset zařídit ESTU.

Náhled letenky z Prahy do Punta Cany za 11 791 Kč

 

The post Červencová Dominikánská republika z Prahy za 11 791 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: