Booking.com

České dráhy prodávají Akční jízdenky se slevou 75 %

14. 9. 2018

České dráhy dnes zahájily na základě dodatečných podkladů Ministerstva dopravy ČR ze dne 7. září 2018 také prodej akčních jízdenek se slevou 75 % pro žáky, studenty a seniory nad 65 let. Tyto skupiny osob tak od dneška cestují například na relaci Praha – České Budějovice za 42 Kč, Praha – Hradec Králové a Praha – Plzeň za 26 Kč, Praha – Brno za 54 Kč, Praha – Olomouc za 55 Kč, do Ostravy za 73 Kč a do Zlína za 68 Kč. Cesta z Brna do Prostějova těmto osobám zlevní na 18 Kč, do Olomouce na 25 Kč a do Zlína na 27 Kč. V nabídce je množství dalších relací.

Zároveň dnes dochází k plošnému rozšíření nabídky SuperAkční jízdenka. Tato obchodní sleva byla dosud nabízena na dvou tratích, nově od dneška bude nabízena v relacích po celé České republice a plošně nahradí Včasnou jízdenku. Její prodej byl ukončen včera. SuperAkční jízdenka nabízí levné cestování dospělým i žákům, studentům a seniorům 65+, kteří na ní obdrží slevu 75 %. Tato nabídka využívá stejné principy, jako tarify soukromých dopravců, tedy je určena pro konkrétní vlak / spoj a jejich počet je limitován podle kapacity a poptávky po přepravě u daného vlaku. SuperAkční jízdenky je možné zakoupit kdekoliv prostřednictvím na e-shopu Českých drah, v mobilním e-shopu z telefonu nebo v mobilní aplikaci Můj vlak z mobilního telefonu.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


SuperAkční jízdenka nabízí např. cestování na trase Praha – Cheb od 219 Kč pro dospělé a od 54 Kč pro žáky, studenty a seniory, na Trase Praha – Tanvald nabízí jízdné od 109 Kč, pro osoby s nárokem na státní slevu je to od 27 Kč atd.