Booking.com

Chile z Prahy s návratem do Vídně/Berlína od 12 053 Kč

Americká společnost United nabízí open jaw letenky z Prahy do Chile s návratem do Vídně či Berlína za výborné ceny. Součástí letenky jsou již obsažena dvě odbavená zavazadla. Termínů se nevyskytuje bohužel mnoho, takže doporučujeme zájemcům nerozmýšlet dlouho. Santiago de Chile z Prahy s návratem do Vídně 9. – 24. 3. za 12 053 Kč.

Rozervaná skaliska mohutných And, tyrkysová jezírka omývající křišťálový ledovec. Lamy pasoucí se v nespoutané krajině, ladné a svobodné. Oranžové a rudé písky pouště Atacama zdobené solnými pláněmi, jak kdyby pokryté sněhem. Lesy a pralesy se zvukovou kulisou zurčení potůčků a burácení vodopádů, scenérie, které svou krásou rozbrečí i nejtvrdšího dobrodruha. Tak na co ještě čekáte? Popadněte krosny, obujte pohory a vydejte se do Chile, na dechberoucí konec světa.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
 • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení, takže na nákupy místa spousty
 • Dostupnost: srpen – říjen 2018
 • Příkladové termíny:
  • Návrat do Vídně
   • 9. – 16. 3 za 13 449 Kč
   • 9. – 24. 3. za 12 053 Kč
   • 18. – 24. 3. za 12 053 Kč
  • Návrat do Berlína
   • 9. – 16. 3. za 13 266 Kč
   • 9. – 24. 3. za 12 319 Kč

Ubytování

Po příletu do Santiaga bychom se ubytovali v útulném De Blasis B&B se soukromou koupelnou a snídaní v ceně za 715 Kč / os. / noc nebo v podobně hezkém ubytku Conchita Flores B&B za 772 Kč / os. / noc.

Ať již poté vaše cesty ze Santiaga povedou na sever či jih, při hledání střechy nad hlavou si vždy vzpomeňte na osvědčeného pomocníka ve formě Bookingu či Hotels.com.

Víza

Kvůli přestupu v USA potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Vše máte vyklikané během několika jednotek minut na této stránce, registrace bývá schválená obratem.

V Chile pro občany České republiky víza vyžadována nejsou.

Náhled letenky z Prahy s návratem do Vídně za 12 053 Kč

 

The post Chile z Prahy s návratem do Vídně/Berlína od 12 053 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: