Booking.com

Čína – Peking z Prahy za 9 288 Kč

1. 8. 2019
Publikoval:
117 přečtení

Zajímavé cestovní možnosti se nabízejí všem sinologům, businessmanům či třeba těm, kteří touží na vlastní oči spatřit jeden z moderních divů světa – Velkou čínskou zeď. Pokud preferujete nižší cenu, zaujmou vás pravděpodobně letenky se společnostmi KLM a China Southern Airlines z letecké aliance Sky Team. Ty nabízejí zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč, přičemž vás cestou bude čekat vždy jeden svižný přestup v Amsterdamu. Oproti tomu přímé letecké spojení mezi Prahou a Pekingem, zajišťují rychlejší cestu a větší komfort, provozuje letecká společnost Hainan Airlines. Zpáteční letenky v její režii pořídíte za 10 756 Kč.

Peking, hlavní město Čínské lidové republiky, mísící dědictví starých čínských dynastií se supermoderní architekturou a pokrokem, je pln odlišností a jedinečnosti. Mezi vysokánskými mrakodrapy, buddhistickými chrámy a taoistickými svatyněmi září jako perla paláce Zakázaného města a kolem celého impéria, vedoucí až daleko na západ k poušti Gobi, se táhne proslulá zeď. Velká čínská zeď. Je nejdelší a podle mnohých i nejúchvatnější stavbou světa, rozhodně nesmí chybět na bucket-listu každého cestovatele.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování v Pekingu si určitě zarezervujte nejen před samotnou cestou do Číny, ale i před cestou do Vízového centra. Budete-li hledat především střechu nad hlavou bez lpění na přehnaném komfortu, bookněte si tento jednoduchý hostel Happy Dragon za 678 Kč/os./noc – sami s ním máme pozitivní zkušenost a do centra z něho dojdete pohodlně pěšky. Větší pohodlí pak naleznete v tomto oblíbeném  Prime Hotelu za 931 Kč/os./noc. Další ubytovací možnosti naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.

Víza

Nezapomeňte, že do Číny potřebujete mít turistické vízum zařízené předem. Od 29. 10. 2018 se o čínská víza žádá ve Vízovém centru v Praze na Karlíně. Před samotnou návštěvou Vízového centra je nutné vyplnit nový elektronický formulář na této adrese a následně se tamtéž on-line objednat na fyzickou návštěvu centra. Aktuální cena víza je 2 700 Kč. 

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 9 288 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Pekingu (přímý let) za 10 756 Kč

 

The post Čína – Peking z Prahy za 9 288 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: