Booking.com

Cookovy ostrovy + Kalifornie = 22928 Kč

Nakombinujte si na září tuhle parádní cestu na druhý konec světa. Leťte s Lufthansou (nebo jinou Star Alliance aerolinkou) z Mnichova do Los Angeles, půjčte si na letišti káru (Ford Mustang v kabriu je mimochodem super!), prozkoumejte národní parky Yosemite a Sequoia a pak nasedněte na Air New Zealand a dalším letem se doleťte na Cookovy ostrovy. Na „Kůkáče“ vám stačí v klidu 5 celých dní, pokud si chcete pořádně odpočinout, můžete tam zůstat o týden déle. Z Rarotongy ještě doporučujeme booknout 40 minutový přelet na Aitutaki, nejhezčí lagunu na světě, jen tedy trochu to leze do peněz, tenhle přelet vychází okolo 5-8 000 Kč za zpátečku.

A kdy? Nejlépe na konci září, letenky si složte takto:

23. 9. – 5. 10. Mnichov <=> Los Angeles Rezervuj tento termín >>

28. 9. – 4. 10. Los Angeles <=> Rarotonga Rezervuj tento termín >>

  • Tip: Při téhle kombinaci máte na cestě zpět v Los Angeles více jak 5 hodin, což je úplně v klidu zvládnutelné. Přestup je ale negarantovaný.

Ubytování v Kalifornii

V Kalifornii vychází slušně řetězec Travelodge, mrkněte na tenhle v Holywoodu.

Ubytování na Cookových ostrovech

Na Rarotonze doporučujeme bydlet na východní části ostrova, kde je laguna a kde můžete šnorchlovat přímo od pobřeží, nejlépe na Muri Beach. Velmi pěkně vychází tohle ubytování. Pokud přelétnete na Aitutaki, počítejte s trochu vyššími cenami. Tam vyberte pak tyhle chýše.

Náhled letenky Mnichov <=> Los Angeles 9072 Kč

Náhled letenky Los Angeles <=>  Rarotonga za 13 856 Kč

 

 

The post Cookovy ostrovy + Kalifornie = 22928 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.