Booking.com

Crazy trip 5v1 za 17 801 Kč

Co si takhle užít pořádné cestování a podívat se během září na skvělé destinace v rámci jednoho výletu, a to ve výsledku za úžasnou cenu? Každý dobrodruh někdy sní o tom, že bude někdy dobývat svět. Pokud jste ovšem typ lidí, co mají všechno naplánované měsíce dopředu, tak tohle rozhodně není akce pro vás, neboť tento letenkový kolotoč se roztáčí již 6. září. 

A co jsme si tedy pro vás všechno připravili? Po odletu od sousedů z Vídně následují destinace Bukurešť – Dubaj – Bombaj – Seychely – Johannesburg – Frankfurt. Tohle všechno vás co se týče letenek vyjde na krásných 17 801 Kč.

 •  Rezervujte:
  • 6. 9. Vídeň – Bukurešť na stránkách Ryanairu za 722 Kč
  • 8. 9. Bukurešť – Dubaj (DWC) na stránkách Wizz Airu za 1 963 Kč
  • 10. 9. Dubaj (DXB) – Bombaj v našem vyhledávači za 2 031 Kč
  • 17. 9. Bombaj – Mahe (Seychely) a 27. 9. Mahe – Johannesburg jako multicity letenku  v našem vyhledávači za 7 983 Kč
  • 28. 9. Johannesburg – Kapské Město na webu British Airways za 1 233 Kč
  • 1. 10. Kapské Město – Frankfurt na stránkách Condoru za 3 869 Kč
 • Zavazadla: 1 ks příručního  40 x 25 x 20 cm v ceně všech letenek (řídí se Ryanairem)
 • Dostupnost: v termínu 7. 9. – 4. 10.

Ubytování

V případě hledání dalšího ubytka se mrkněte na osvědčené portály Booking, Hotels či AirBnB a vyberte si to, co se vám bude nejvíce líbit.

Víza

Pokud se rozhodnete do tohoto šíleného tripu opravdu jít, tak si co nejdřív vyřiďte víza do Indie. Pro pobyt na území Indie si totiž budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

 

The post Crazy trip 5v1 za 17 801 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: