Booking.com

Dominikánská republika z Prahy za 11 898 Kč

Ještě nevíte kam vyrazit přes prázdniny na dovču? Máme pro vás odpověď – Dominikánská republika! Zaletět si do oblíbeného letoviska Punta Cana můžete z Prahy za 11 898 Kč. Za tuto cenu seženete letenky v období od června do srpna. Nejedná se sice o hlavní turistickou sezonu a to kvůli nevyzpytatelnému a ne úplně příjemnému počasí, které nemusí vždy úplně odpovídat ideálním představám každého cestovatele. Na druhou stranu – poslední dobou se počasí tak zbláznilo, že je dost možné, že po celou dobu vašeho pobytu nespadne ani kapka a užijete si nádherného počasí na poloprázdných plážích.

Dominikánská republika nabízí kromě krásných kýčovitě tyrkysově-žlutého pobřeží také ale spoustu architektonických a přírodních krás. Za návštěvu stojí například 27 Waterfalls alias Damajaqua Cascades, jeskyně Las Maravillas, skanzen kopírující život v koloniální vesnici 16. století La Romana, dále pak jezero Enriquillo, které je bohaté na tamější faunu, 3 Eyes National park nacházející se nedaleko hlavního města Santa Dominga a spoustu dalšího. Milovníci rumu určitě nevynechají ani prohlídku nějaké dobré destilérky. My můžeme doporučit Brugal rum Distillery v Puerto Platě. 

Super termín vychází od 4. 7. – 17. 7., v období prázdnin. Ten to termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Pokud se v Punta Caně neplánujete zdržet více jak pár dní, můžeme vám doporučit levné ubytování v The MT Hotel. Za dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 442 Kč/os. Další variantou je pak ubytování v Tropicana Suites Deluxe Beach Club and Pool, nacházející se na pláži a nabízející dvoulůžkové pokoje se snídaní za 750 Kč/os. Těm náročnějším z vás doporučujeme Ducassi Suites Rooftop Pool Beach Club za 940 Kč a nebo Four Points by Sheraton Puntacana Village za 1300 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo na AirBnB.

Víza

Pro české občany se při vstupu na území Dominikánské republiky neváže žádná vízová povinnost. Ovšem po příletu na mezinárodní letiště si budete muset zakoupit turistickou kartu za 10 USD, která Váš pobyt posvětí.

Jelikož cestou máte delší stopovery v New Yorku, počítejte s tím, že si budete muset zařídit ESTU.

 

Náhled letenky z Prahy do Punta Cany za 11 898 Kč

The post Dominikánská republika z Prahy za 11 898 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: