Booking.com

Dominikánská republika z Prahy za 11 995 Kč

Vysněná dovolená na plážích Dominikánské republiky je zase o něco blíž. Letenky z Prahy do Santo Dominga vás v září vyjdou na 11 995 Kč. V ceně je už odbavené zavazadlo, tudíž nic nebrání tomu, abyste  vyrazili.

Dominikánská republika nabízí kromě krásných kýčovitě tyrkysově-žlutého pobřeží také ale spoustu přírodních i architektonických krás. Za návštěvu stojí například vysoký vodopád El Limon, laguna El Dudu, přírodní areál Damajugua s 27 vodopády a nebo města jako Puerto Plata, Las Terrens nebo Samana.

Super termín vychází například od 29. 8. – 13 .9. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: září – říjen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu doporučujeme se ubytovat v Santo Domingu, než se vydáte na průzkum ostrova. Jednoduché ale levné ubytování nabízí Batey Hotel Boutique, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 470 Kč/os. Ještě levněji vyjde Hotel Santander SD, kde za pokoj pro dva se snídaní dáte 350 Kč/os. Další ubytování už je na vás, kam se vydáte.

Každopádně další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a AirBnB.

Víza

Pro české občany se při vstupu na území Dominikánské republiky neváže žádná vízová povinnost. Ovšem po příletu na mezinárodní letiště si pravděpodobně budete muset zakoupit turistickou kartu za 10 USD, která Váš pobyt posvětí.

 

Náhled letenky z Prahy do Santo Dominga za 11 995 Kč

The post Dominikánská republika z Prahy za 11 995 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.