Booking.com

Filipíny z Mnichova za 10 821 Kč

Na Filipíny si v první půlce příštího roku zaletíte za skvělou cenu s aerolinkou Air China. Lety z nedalekého Mnichova jsou v nabídce od března do května příštího roku. Na cestě vás čeká jeden několika hodinový přestup v Pekingu. Dlouhý čas na přestupu v hlavním městě Číny lze však využít na návštěvu Zakázaného města nebo Velké čínské zdi. Díky tranzitním vízům nemusíte za tento krátký vstup do Číny platit ani korunu. Příkladem cesty je např. letenka 30. 3. – 14. 4. Mnichov – Manila za 10 821 Kč.

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Po příletu do hlavního města Filipín bychom si dali „dvacet“ v příjemném hotelu Sun Star Manila za 203 Kč / os. / noc nebo Luneta Hotel za 756 Kč / os. / noc.

Ostatní ubytka se nebojte hledat na stránkách Agody, Bookingu či Hotels.

Víza

Tento konkrétní přestup v Číně je v rámci tranzitních víz zdarma a na Filipínách občané ČR víza pro turistický pobyt do 30 dní nepotřebují také.

Náhled letenky z Mnichova na Filipíny za 10 821 Kč

 

The post Filipíny z Mnichova za 10 821 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: