Booking.com

FlixBus má pro cestující nejmodernější autobusy a nejsilnější WI-Fi 4G/LTE zdarma

12. 10. 2018

Cestující na vnitrostátní lince do Liberce se nyní mohou svézt nejmodernějšími autobusy, na všech vnitrostátních linkách mají zdarma k dispozici silnější Wi-Fi připojení v kvalitě 4G/LTE i plně vybavený zábavní portál Passengera s dvacítkou nových filmů od Bontonfilm.

Společnost FlixBus, která se za posledních pět let úspěšně etablovala mezi nejsilnější poskytovatele vnitrostátní autobusové dopravy na českém trhu, přichází s dalšími novinkami v oblasti péče o zákazníky. Cestující na vnitrostátní lince do Liberce se nyní mohou svézt nejmodernějšími autobusy, na všech vnitrostátních linkách mají zdarma k dispozici silnější Wi-Fi připojení v kvalitě 4G/LTE i plně vybavený zábavní portál Passengera s dvacítkou nových filmů od Bontonfilm.

„Naši zákazníci s námi cestují často každý den, v autobusu stráví mnoho času a přejeme si, aby čas na palubě FlixBusu prožili v maximálním bezpečí a komfortu. To je pro nás nejdůležitější. Proto naše služby neustále inovujeme, v čemž také spočívá náš úspěch i náskok před konkurencí,“ vysvětluje filozofii značky ředitel FlixBus CZ Pavel Prouza.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


Cestování FlixBusem nyní zákazníkům přináší více zábavy a řadě cestujícím může také plně nahradit kancelář. Dvě LTE antény na střeše každého zeleného autobusu spolu se silnou dualband Wi-Fi a distribuovaným anténním systémem poskytují kvalitní neomezené 4G/LTE internetové připojení, což je aktuálně nejpokročilejší řešení, které je na autobusových linkách v Česku dostupné. Integrovaný zábavní portál Passengera dokáže za jízdy zobrazit aktuální polohu FlixBusu na mapě, cestující si mohou číst zprávy, sledovat některý z 20 nabízených filmů, poslouchat muziku nebo si cestu zpříjemnit hraním her. Vše je dostupné v češtině, angličtině i němčině a nabídka zábavy se neustále aktualizuje. Podle informací dopravce spokojenost jeho zákázníků s kvalitou internetu stále roste, za poslední měsíc se zvýšila z 3,4 na 4,4 body z pěti. Pro zákazníky je dostupný internet velmi vítaný – objem přenesených dat v rámci neomezené Wi-Fi narostl o 25 %.

Zelená flotila FlixBusu má nyní na českých silnicích nejmodernější a nejbezpečnější autobusy na trhu. Vozidla VDL Futura FHD2 139/330 z roku 2018 se pyšní celou řadou nadstandartních výbavových prvků včetně vylepšených motorů DAF, snížené spotřeby paliva o 3 % či snížené hmotnosti o 100 kg. „Samozřejmostí pro bezpečnost naší linkové dopravy jsou elektronické asistenční systémy, systém ESP, asistent nouzového brzdění či asistent udržování jízdního pruhu a optický senzor,“ podotýká Jan Konopásek, ředitel dopravní společnosti Umbrella Services z Liberce. Mezi další technologická vylepšení patří také systém detekce únavy řidiče, adaptivní podvozek, komfortnější sedadla, zásuvky 220V u každého dvousedadla, USB vstupy, systém upozornění na otevřené dveře zavazadlových prostorů a spoustu dalších.

Společnost FlixBus za poslední měsíce zapracovala i v mnoha jiných směrech: „Zjednodušili jsme rezervační a platební systém, posílili předprodejní místa, rozšířili provoz na řadě vnitrostátních spojení a jako první dopravce v Česku plánujeme nabídnout cestujícím s malými dětmi k zapůjčení dětské autosedačky,“ shrnuje inovativní kroky FlixBusu v Česku Pavel Prouza.


Spojení z Prahy do Liberce dopravce zavedl v září 2017. Jeho součástí je nově od letošního srpna i zastávka ve Fügnerově ulici, kde se nachází terminál liberecké hromadné dopravy.

Díky zkvalitnění služeb došlo během srpna a září na spojení Praha – Liberec k navýšení počtu cestujících o 30 %. Podle údajů z posledních dvou měsíců přijíždějí navíc autobusy průměrně se 7 minutovým předstihem.