Booking.com

FlixBus míří na Mostecko

4. 9. 2018

FlixBus ohlásil další regionální expanzi. Po jižních Čechách a Zlínsku se zaměřuje na Mostecko. Od 11. září nabídne na trase mezi Prahou a Mostem téměř 80 spojů týdně. Zelené autobusy budou nově kromě Mostu zastavovat i v Jirkově, Chomutově a v Lounech, v Praze zastaví na Florenci i na Hradčanské. Jízdenky na nová spojení mohou zákazníci ode dneška zakoupit na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci FlixBusu.

S příchodem roku 2018 oznámil FlixBus plány na regionální expanzi v celé své síti. Během letošního jara a léta otevřel řadu nových spojení mezi Prahou a českými regiony. Od června dopravce nabízí každodenní spoje z Prahy do Uherského Brodu a Uherského Hradiště, v srpnu propojil Horní Planou, Český Krumlov, České Budějovice s Třeboní.

„Během prvního pololetí letošního roku jsme zavedli nová každodenní spojení v jižních Čechách, na Slovácku a od neděle jezdíme pravidelně šestkrát denně i mezi Prahou, Brnem a Zlínem. Rozšiřovat naši nabídku v českých regionech chceme i nadále. Díky tomu totiž můžeme zákazníkům nabídnout přístup k největší síti dálkových autobusů v celé Evropě, jednoduše dostupnou i z jejich kraje,“ uvádí Martina Čmielová, mluvčí FlixBusu pro Českou republiku a Slovensko. Zelené autobusy nyní jezdí do 28 zemí a více než 2000 destinací, každý den lze vybírat z nabídky přes 300 tisíc různých spojení.


Na trase mezi Prahou a Mostem dopravce začne od 11. září vypravovat téměř 80 spojů týdně. Z Mostu budou první autobusy FlixBus vyjíždět ve všední den ve 4:30, 5:30 a 6:30 tak, aby je mohli využít lidé pracující v Praze. Zastavovat budou v Jirkově, Chomutově a Lounech. V odpoledních hodinách ve všední dny se budou zelené autobusy vracet nazpět do Mostu ve 14:50, 16:20 a 17:50. Pozdější autobusy pojedou z Prahy v pátek a v neděli, poslední pak ve 21:20. Nejvýhodnější jízdenky pro cesty v rámci České republiky začínají od 29 Kč. Kompletní nabídku spojení mezi Prahou a Mostem zákazníci najdou na www.flixbus.cz.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde