Booking.com

FlixBus nabídne trasu z Prahy do Polska přes nové zastávky v Krkonoších

20. 11. 2018

Nové zastávky v Krkonoších nabídne od 23. listopadu autobusový dopravce FlixBus. Na trase mezi Prahou a polskou Vratislaví přidává na základě vysoké poptávky další čtyři víkendové spoje týdně. Nově budou zelené autobusy stavět i ve Smržovce, Tanvaldu, Kořenově a Harrachově. Krkonoše tak získají další přímé spojení s Prahou a nově i nízkonákladovým letištěm ve Vratislavi.

Cestující mezi Českou republikou a Polskem se mohou radovat. Na stránkách autobusového dopravce FlixBus přibývají další pravidelné spoje, které posílí zejména nabídku víkendových cest. FlixBus přitom v nedávné době autobusová spojení mezi Prahou a Polskou už jednou navyšoval, na začátku listopadu přidal přes 50 nových spojů týdně do Vratislavi, Varšavy nebo Gdaňsku.

„O autobusové jízdenky mezi Prahou a polskými městy jako Vratislav nebo Varšava je velký zájem. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům vyjít vstříc a rozšířit nabídku dostupných spojů tak, abychom poptávku uspokojili a pomohli lidem cestovat cenově dostupně a pohodlně. Novinkou jsou i zastávky v Krkonoších, odkud se lidé dostanou do Prahy přímým spojením vhodným na víkendový výlet. Na jaře máme v plánu frekvenci tohoto spojení dále navyšovat,“ uvádí mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová.


V rámci nového spojení mezi Prahou a Vratislaví přibudou na konci listopadu zastávky zelených autobusů ve Smržovce, Tanvaldu, Kořenově a Harrachově. V případě, že budou zákazníci tímto spojem chtít vyrazit na lyže, je cena za přepravu nadrozměrného zavazadla při platbě u řidiče FlixBusu 19 Kč.

Nové spoje budou odjíždět z Prahy v pátek a v neděli v 18:15, do Smržovky dorazí v 19:41, do Tanvaldu dorazí v 19:51, do Kořenova v 20:02 a v Harrachově budou stavět na zastávce sklárna v 20:13. Pokračovat budou dále do Polska a na konečnou do Vratislavi přijedou autobusy ve 23:00. Na cestu zpět pak vyrazí každý pátek a sobotu v 7 hodin ráno, z Harrachova budou odjíždět v 9:47, z Kořenova v 9:58, z Tanvaldu v 10:09 a ze Smržovky o deset minut později. Na konečnou do Prahy na ÚAN Florenc dorazí v 11:45 hod. Ceny jízdenek pro celou trasu začínají na 299 Kč, mezi Harrachovem a Prahou od 75 Kč.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde