Booking.com

Florencie: město nejen světoznámých památek, ale i špičkového designu

7. 8. 2019
Publikoval:
84 přečtení

Jezdíte rádi do Itálie? A zamilovali jste si Florencii? Pak určitě víte, že tohle město je srdcem jednoho z nejpůvabnějších evropských regionů – Toskánska. Nejen milovníci výborného toskánského vína a oliv, ale také italského stylu a designu sem rádi zavítají. Nebo tu třeba design studují, jako česká designérka Katerina Kersey.

Plánujete studovat design? Zkuste Florencii

Katerina Kersey z Katerina Kersey Design je dnes známou interiérovou designérkou, která ve svém studiu razí heslo „interiérový design bez hranic“. Miluje italský design, který studovala ve Florencii. Ve městě, které dalo světu renesanci.

Cesty k vysněné kariéře jsou nevyzpytatelné

Katerina se rozhodla pro studium na Florence Design Academy. Jestli vás láká podobný směr, zjistěte si všechny požadavky k přijetí a pilujte angličtinu, bez té se neobejdete. Ve Florencii najdete ještě další školy zabývající se architekturou a designem: Studium Architecture Florence Design School a Florence Institute of Design International.

Uplatnění absolventů je díky důrazu na praktičnost studia velmi široké. K tomu si připočtěte inspirativní prostředí a světoznámé památky Florencie.

zobrazit celý článek na www.radynacestu.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: