Booking.com

Gruzie z Katowic od 885 Kč

Využijte levných letenek od maďarského nízkonákladového dopravce Wizzairu a vydejte se do Gruzie, kde se vaše oči pokochají a chuťové pohárky namlsají. Do druhého největšího města této kavkazské republiky, jejíž popularita mezi cestovateli neustále roste, si můžete během jara zaletět z nedalekých polských Katowic. Zpáteční letenky do Kutaisi vás 14. – 21. 5. vyjdou na 885 Kč za obě cesty!

V Kutaisi ochutnejte tradiční chačapuri a vyrazte se podívat na okolní památky UNESCO jakými jsou katedrála Bagrati nebo nedaleký klášter Gelati. Podobný klášterní komplex slavné minulosti leží jen opodál – Mskheta. Nabízí se i výlet přes městečko Tskaltubo do vyhlášených Prometheových jeskyní, které byly veřejnosti zpřístupněny teprve před pár lety. Dále pak doporučujeme přejet až téměř k ruským hranicím do oblasti zvané Svanetie, kde se vám nabízí široké možnosti treků po místních kopcích a oku lahodící výhledy na okolní kavkazské vrcholky včetně nejvyšší hory Gruzie – Šchary – tyčící se do výše 5 201 m.
  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – červen 2019
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Na místě se za ubytko nemusíme vůbec plácnout přes kapsu. Po příletu do Kutaisi bychom se ubytovali v Hotelu Kutaisi Globus s velmi dobrým hodnocením za pěkných 294 Kč / os. / noc nebo o něco dražším Crown Hotelu se snídaní v ceně za 631 Kč / os. / noc.

Další možnosti ubytování naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Náhled letenky z Katowic do Kutaisi za 855 Kč

The post Gruzie z Katowic od 885 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.