Booking.com

Helsinky z Berlína za 875 Kč

Zaleťte si do trošku atypické letní destinace – do Helsinek. Letenky do hlavního města Finska z Berlína vás přijdou na krásných 875 Kč a to během letních prázdnin (přesněji během srpna).  Některé termíny vychází i na prodloužené víkendy.  V ceně je také klasické příruční zavazadlo, které na těch pár dnů strávených v tomto městě určitě postačí.

Navštiv malebné a turisty málo poznané hlavní město Finska. Ve čtvrtích jako Käpylä nebo Vallila se můžeš procházet mezi původními dřevěnými baráčky, budeš si připadat jako v pohádce. Zavítej na Söderskär – kouzelný ostrovní maják, obdivuj secesní vlakové nádraží a krásnou budovu národního divadla. Mezi povinné zastávky by měl patřit i skalní kostel Temppeliaukio a kaple ticha Kampii. Výborného jídla a pití tu také najdeš spousty, krom všem dobře známé finské vodky si smoč rty v sahti, silném, svrchně kvašeném pivu okořeněném jalovcovými kuličkami.

Super termín vychází například od 29. 8. – 1. 9.  Tento termín rezervujte zde >>

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.