Booking.com

Ibiza z Vídně za 1 033 Kč

Poslední dobou se do kurzu především díky ultralevným letenkám dostává ten největší z Baleárských ostrovů – Mallorca. Zapomínat bychom však rozhodně neměli ani na ten nejzápadnější z nich – Ibizu. Ta je vyhlášena zejména pro své krásné pláže a bujarý noční život (vždyť kdo se zde neúčastnil nějaké divoké párty, ten jakoby na Ibize vůbec nebyl). Na své si však přijdete i v případě, že si toužíte na dovolené především odpočinout a vyhnout se davům. V tom případě doporučujeme využít trajektu na sousední ostrov Formentera, kde si klidu užijete dosyta. Na tamějších nádherných plážích si budete připadat téměř jako v Karibiku a určitě byste si neměli nechat ujít ani podmořský svět. Vzhledem k průzračným okolním vodám se zde šnorchluje jedna radost.

Zpáteční letenky z Vídně na Ibizu pořídíte během jarních měsíců již za 1 033 Kč, a to včetně velikonočního termínu s odletem na Velký pátek. Letenky v květnu a červnu pak vyjdou o pár stovek dráže, ale stále se bude jednat o poměrně sexy ceny.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm (pro nákupy do 21/2 platí -> příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm + pokud si na bránu přinesete druhé zavazadlo, bude zdarma uloženo do zavazadlového prostoru)
 • Dostupnost: jaro 2019
 • Termíny:
  • 4. – 11. 4. za 1 033 Kč
  • 19. – 25. 4. za 1 033 Kč
  • 25. – 28. 4. za 1 033 Kč
  • 3. – 10. 5. za 1 291 Kč
  • 26. – 29. 5. za 1 405 Kč
  • 23. – 27. 6. za 1 699 Kč

Ubytování

Dopřejte si parádní zázemí v tomto oblíbeném čtyřhvězdovém hotelu s bazénem za 1 120 Kč/os./noc, případně využijte tuto pěknou tříhvězdu za 817 Kč/os./noc. Levnější bydlo nabídne pak tento jednoduchý hostel v San Antonio na západaním pobřeží za 576 Kč/os./noc. Další možnosti ubytovacích kapacit hledejte na Bookingu či Hotels.com.

 

Autopůjčovna

Určitě si na Ibize půjčte auťák, jen díky němu vyvaříte z návštěvy ostrova i během pár dní maximum. Mrkněte si třeba do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

 

 

Náhled letenky z Vídně na Ibizu za 1 033 Kč

The post Ibiza z Vídně za 1 033 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.