Booking.com

Indie – Dillí z Prahy za 9 995 Kč

Ceny letenek do Indie opět spadly pod hranici 10 tisíc Kč a tentokrát za tím ani nestojí ukrajinské aerolinky. S pěkným tarifem vyrukoval polský národní dopravce LOT a nabízí zpáteční letenky z Prahy do Dillí za 9 995 Kč. Dostupné jsou termíny od listopadu do března nadcházejícího roku, z nichž si jednoduše vyberete v našem kalendáři. Cestou vás čeká vždy jeden rychlý přestup ve Varšavě a v základní ceně máte zahrnuto i odbavené zavazadlo. Máte-li políčeno na výlet do Indie a objevování tamějších architektonických skvostů či proniknutí do tajů indické kultury, tak tuto nabídku určitě nepřehlédněte.

Po příletu do Dillí vás možná čeká lehký kulturní šok, proto jako vhodná adaptace na místní prostředí poslouží procházka po památkách ve Starém Dillí, jimž vévodí Červená pevnost. Z Dillí dále pokračujte do Rádžastánu, kde za návštěvu stojí rozhodně „Růžové město“ aka Jaipur s množstvím krásných paláců i pevností Amber Fort, a následně do Ágry s tou nejikoničtější památkou celé Indie – Tádž Mahalem. Vynechat byste neměli ani chrámy v Órčche a posvátné město hinduistů i budhistů –  Váránasí, které se vám zaručeně vryje hluboko do paměti. Během cest po Indii určitě musíte využít i vlakové dopravy, což bude samo o sobě také velkým zážitkem. Pěkný návod, jak na indické vlaky, naleznete v naší diskusi.

Ubytování

Strategickou oblastí, kde hledat bydlo, v Dillí je oblast nedaleko hlavního vlakového nádraží. Na základě vlastních zkušeností bychom vám doporučili tento tříhvězdový Hotel Aura za 408 Kč/os./noc, případně se mrkněte i na tento dobře hodnocený Hotel Godwin Deluxe za 513 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit po celé Indii hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com.

 

Víza

Pro pobyt na území Indie si budete muset zařídit elektronickou registraci. Tu získáte na této stránce za poplatek 80 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Náhled letenky z Prahy do Dillí za 9 995 Kč

 

The post Indie – Dillí z Prahy za 9 995 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.