Booking.com

Island z Vídně od 1 347 Kč

Do magického ostrovního státu na severozápadě Evropy se nyní můžeme směle vydat s Wizzairem. 14. – 23. 5. z Vídně na Island nyní za parádních 1 347 Kč za oba směry! Tato nabídka je skvělým kompromisem mezi nízkou cenou a příjemným počasím, jarem v plném proudu a předsezónním obdobím, se kterým jsou spojeny nižší ceny a menší návaly turistů. Sbalte si batůžky a dopřejte si několik dní na tomto kouzelném místě v drsné přírodě plné vulkánů, pohoří s ledovci, horkých gejzírů, geotermálních pramenů a dalších přírodních úkazů…

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: duben a květen 2019
  • Příkladové termíny:

Mapa termálních pramenů

Nezapomeňte si přibalit plavky, můžou se totiž hodit. Při prozkoumávání ostrova máte šanci narazit na několik horkých pramenů, ve kterých stojí za to se na pár minut ohřát. Tato mapička vás k nim navede. Po rozkliknutí uvidíte fotku a informace, jak se k danému horkému prameni dostat.

Ubytování

S ubytkem na Islandu za pár šupů rozhodně nepočítejte. Dobrodružnější povahy však mohou zkusit spaní v autě nebo ve stanu. Inspirovat se můžete vyhledávačem celoročně dostupných kempů na Islandu.

Pro ubytování v hlavním městě Reykjavíku bychom volili útulný 4th Floor Hotel se společnou koupelnou ve středu města za 739 Kč / os. / noc nebo plnohodnotný soukromý apartmán Iceland Comfort Apartments s cenou 1 100 Kč / os. / noc.

Pro další možnosti standardního ubytování volte z osvědčených variant na Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

Autopůjčovna

Bez vlastního auta se na Islandu téměř neobejdete. Pokud chcete mít volnost a vidět toho během vaší cesty co nejvíce, určitě se podívejte do naší autopůjčovny a vyberte si z těch nejlepších nabídek.

Náhled letenky z Vídně do Reykjavíku za 1 347 Kč

The post Island z Vídně od 1 347 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.