Booking.com

Izrael z Vídně od 576 Kč

S bombastickou akcí na Blízký východ přichází maďarský Wizzair. Koho láká se levně podívat do Svaté země, projet se na velbloudech v poušti, nebo prozkoumat úchvatné skalní město v Petře v sousedním Jordánsku, tak právě teď je ta pravá příležitost. Vídeň – Eilat 19. – 26. 3. za 576 Kč.

Pro nadšené cestovatele, co si chtějí prohlédnout Izrael opravdu poctivě odspoda až po vršek, doporučujeme využít možnost návratu z Tel-Avivu. Uspoříte nejen spoustu času, který byste věnovali přesunu zpátky na jih, ale také ve výsledku ušetříte i po finanční stránce. Příkladem může být 12. 3. Vídeň – Eilat s návratem 17. 3. Tel-Aviv – Katovice celkově za 876 Kč.

Nabízí se také levná možnost s odletem z Prahy, která je zastřešena aerolinkou Ryanair, resp. Wizzair. Jako příklad se naskýtá např. Praha – Eilat – Vídeň tam 11. 3. zpět 23 .3. s cenovkou 910 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes Wizzair
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo s max. rozměry 40 x 30 x 20 cm a váhou 10 kg
 • Dostupnost: březen 2019
 • Příkladové termíny:
  • Vídeň – Eilat
   • 9. – 16. 3. za 770 Kč
   • 12. -16. 3. za 705 Kč
   • 12. – 23. 3. za 705 Kč
   • 19. -26. 3. za 576 Kč
   • 19. – 23. 3. za 576 Kč
   • 26. – 30. 3. za 846 Kč
 • Tip: Na avizované ceny dosáhnou pouze členové klubu Wizzair Discount Club (WDC). Ostatní si musí buď připlatit, nebo si členství koupit. Co to WDC znamená, kdy se vyplatí si členství přikoupit a další tipy ohledně aerolinky Wizzair naleznete v našem obrázkovém návodě Jak koupit letenku u Wizzairu.

Víza

Pro vstup a pobyt na území Izraele do 90 dní nejsou žádná víza potřeba.

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který Vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Ubytování

My bychom sáhli po útulném Melany Hotelu za 575 Kč / os. / noc nebo po apartmánech City Suites za 610 Kč / os. / noc.

Další ubytka hledejte klasicky na Hotels.com nebo na Bookingu.

Autopůjčovna

Pokud ve vašich plánech nefiguruje návštěva sousedního Jordánska, ale naopak plánujete pořádně procestovat Izrael, tak byste se určitě měli mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si auťák. S ním se vám bude cestovat o dost příjemněji a budete absolutními pány svého času.

Náhled letenky z Vídně do Eilatu za 576 Kč

The post Izrael z Vídně od 576 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.