Booking.com

Japonsko – Tokio – 12 000 Kč

KLM ve své třídenní akci nabízí parádní letenky z Prahy do Tokia za 12 000 Kč. Termíny jsou dostupné hlavně v červnu, výlet do Japonska si tak můžete udělat např. 9. června s návratem 20. června Rezervuj tento příklad >>

Při balení můžete být v klidu, tarif obsahuje 23 kg zavazadlo k odbavení. Do kufru či krosny si ale raději vemte deštník nebo pláštěnku, ke konci června by mohlo trochu víc sprchnout (ne každý den, ale pravděpodobnost srážek je vyšší než jindy).

Ubytování

Přímo v centru Tokia se ubytujte v tomto oblíbeném tříhvězdovém hotelu za 792 Kč/os./noc anebo v tomto moderním APA Hotelu pyšnícím se také 3* za 610 Kč/os./noc.

Víza

Při krátkodobých cestách do Japonsko nejsou čeští občasné zatíženi žádnou byrokratickou povinností. Během výletu si vystačíte s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 12 000 Kč

 

 

The post Japonsko – Tokio – 12 000 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.