Booking.com

Japonsko – Tokio z Prahy za 12 317 Kč

Letenky východním směrem s cílovou destinací v Tokiu si během poslední doby poměrně drží standard a po nějaké chybičce či velmi lákavé akci není vidu ani slechu. Cestovatelé plánující výlet do „země vycházejícího slunce“ by tak jistě neměli pohrdnout aktuální nabídkou polského dopravce LOT, který přichází se slušným tarifem. Zpáteční letenky z Prahy na tokijské letiště Narita pořídíte za 12 317 Kč. Dostupné jsou převážně termíny v červnu, ale několik jich naleznete i během měsíce dubna, což je naprosto ideální doba k návštěvě Tokia a okolí. Letenky obsahují hned 2 ks odbavených zavazadel, takže se při balení rozhodně omezovat nemusíte či naopak můžete udělat radost blízkým i kamarádům, když se vrátíte s plnými kufry. Do krosny či kufru byste si však neměli zapomenout přibalit deštník či pláštěnku, neboť druhá polovina června je již považována za deštivé období (byť nebude pršet každý den, tak pravděpodobnost srážek je vyšší než jindy).

Zaleť si do Tokia třeba v super termínu  od 9. do 16. dubna s parádními rychlými přestupy za 12 317 Kč >> REZERVUJ ZDE!

Ubytování

Přímo v centru Tokia se ubytujte v tomto oblíbeném tříhvězdovém hotelu za 792 Kč/os./noc anebo v tomto moderním APA Hotelu pyšnícím se také 3* za 610 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v Tokiu i jinde v Japonsku hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Při krátkodobých cestách do Japonsko nejsou čeští občasné zatíženi žádnou byrokratickou povinností. Během výletu si vystačíte s platným cestovním pasem.

 

Náhled letenky z Prahy do Tokia za 12 317 Kč

 

The post Japonsko – Tokio z Prahy za 12 317 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.