Booking.com

Jarní multi-city 2v1: Bergamo☕ + Valencie🍊 od 1 377 Kč

Zaleťte si během jara do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské městečko Bergamo či Milán a nádhernou Valencii. Jarní multi-city letenky přes dvě velkoměsta s odletem z Brna či Ostravy a návratem do Vídně koupíte od 1 377 Kč. V každém z měst strávíte minimálně  1 – 3  dny.

Příkladový termín: 24.3. – 1.4. 2019       cestovní období:  únor, březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek.

Milán/Bergamo: 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Valencie

Valencie je 3. největší město ve Španělsku, které leží na Costa del Azahar ( Pobřeží pomerančového květu). Valencie má množství lákadel. Nejdříve si zajděte do historického centra, poté do Mercat Central – tržnice a poté se vydejte do architektonického střediska současné architektury – Města umění a věd od S. Calatravy.

Salao / Pixabay

Ubytování

Ubytování Bergamu vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby ave Valencii se ubytování pohybuje od 850 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

The post Jarní multi-city 2v1: Bergamo☕ + Valencie🍊 od 1 377 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.