Booking.com

Jarní multi-city letenky 2v1: Řím 🇮🇹 + Athény 🇬🇷 od 1 723 Kč

Navštivte Řím a Athény – dvě starověká města během jednoho týdne. Jarní multi-city letenky z Vídně s návratem do Bratislavy koupíte od 1 723 Kč. Milovníci historie a antických památek si rozhodně přijdou na své.

Půjde také o kulinářský zážitek, ochutnat můžete řecké speciality – Souvlaki, Tzatziky a Kuluri a v Římě pak pravou italskou pizzu, lasagne či Tiramisu.

Příkladový termín 1. – 7.4. 2019    cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si jarní trip

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.3. – 10.7.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2 – 3 dny). Vyhledávač projde celé 4 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Co vidět v Římě? 

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

martieda / Pixabay

Co si nenechat ujít v Athénách? 

V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis. Do přístavu Pireus se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis.

Ubytování

Ubytování v Athénách pořídíte ubytování kolem 1 300 Kč se snídaní,  poblíž centra Říma vás pak vyjde na 1 400 Kč. Ubytování hledejte přes booking.com  nebo na AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

The post Jarní multi-city letenky 2v1: Řím 🇮🇹 + Athény 🇬🇷 od 1 723 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde