Booking.com

Jarní New York z Vídně – 8531 Kč

Na květen nemáte naplánovaný zatím žádný výlet? Vyrazte na pár dní do pulzujícího New Yorku, dejte si kávičku na Times Square, jeďte lodí k soše Svobody a večer nějakou tu kulturu na Broadwayi. Cestou zpět na letiště se nezapomeňte stavit v Jersey Gardens na nákupy. A kdy do toho New Yorku?  V květnu přímým letem, např. s odletem 9. května s návratem 16. května Rezervuj tento termín >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové, zavazadlo k odbavení je za 50 EUR/směr, lze dokoupit při check-inu
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Termíny:
  • Tip: Cestou tam leťte jen s kabinovým zavazadlem a pokud hodláte nakupovat, kupte si kufr a teprve pak ho odbavte.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 464 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 430 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v New Yorku a blízkém okolí hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Náhled letenky za 8531 Kč

The post Jarní New York z Vídně – 8531 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.