Booking.com

Jarní Peking z Prahy od 9 995 Kč

Zaleťte si ještě před prázdninami na návštěvu do země ohromných kontrastů – do Číny. Letenky z Prahy do hlavního města Pekingu vás na jaře vyjdou od 9 995 Kč. Letět můžete buď za tuto cenu s polskými aerolinkami (ovšem termínů moc není) a nebo s nizozemskou aerolinkou  KLM a to za 10 456 Kč, které nabízí lepší přestupy, ale letenky musí být vystaveny ještě dnes. V obou případech je již v ceně zahrnuto odbavené zavazadlo.

Peking Vám rozhodně má co nabídnout. Domov císařské rodiny z dynastie Ming a Qing v podobě Zakázaného města, Náměstí nebeského klidu, množství chrámů i moderní olympijský park s ikonickým Ptačím hnízdem, který hostil Letní olympijské hry v roce 2008 a brzy hostit bude i hlavní ceremoniály v rámci ZOH v roce 2022. Opomenout byste neměli ani gastronomické zážitky či výlet na jeden z Nových divů světa – Velkou čínskou zeď.

Pěkně vychází termín od 13. 6. – 19. 6. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: květen – červen 2019
  • Termíny:
    • termíny za 9 995 Kč se společností LOT rezervujte zde >>
    • termíny za 10 456 Kč se společností KLM rezervujte zde >>  (tyto letenky musí být koupeny a vystaveny dnes, tzn. 10. 4.)

Ubytování

Pokud budete uvažovat s nižším rozpočtem, tak se určitě mrkněte na tento jednoduchý ale dostatečný hotel za 405 Kč/os./noc. Více přepychu pak nabízí Prime Hotel Beijing Wangfujing, kde vás luxusní dvoulůžkový pokoj vyjde na 980 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a případně i na AirBnB.

Víza

Bohužel na občany České republiky se vztahuje vízová povinnost. O vízum si můžete zažádat ve Vízovém centru v Praze. Je třeba ale před návštěvou centra vyplnit online elektronický formulář (ke stažení zde >>)a objednat se prostřednictvím online systému (objednávejte se online zde >>).

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 9 995 Kč

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 10 456 Kč

The post Jarní Peking z Prahy od 9 995 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.