Booking.com

Jarní Sicílie z Prahy od 1 229 Kč

Vypadá to, že letos  bude jaro opravdu dlouhé. Proč teda nestrávit jeden týden na Sicílii, ostrově Kmotra, Etny a krásných scenérií. Zaletět si z Prahy do Trapani můžete od 1 229 Kč a to během jarních měsíců.

Jelikož se jedná o jarní termíny, voda ještě nebude úplně ideální ke koupání (jen pro opravdové otužilce). Proto doporučujeme spíše zvolit trošku aktivnější styl cestování a vyrazit za poznáním a za turistikou.  Půjčte si káru a vyrazte například do Palerma, města Kmotra, do Cefalú, pitoreskního městečka nacházející se na severním pobřeží ostrova, dále pak do Taorminy, romantického městečka plného starodávných římských památek, a samozřejmě do Syrakuz, rodiště známého učence Archimeda. Dále pak navštivte přírodní park Madonie a samozřejmě neopomeňte dominantu celého ostrova – stále aktivní Etnu.

Nejlevnější termín vychází od 14. 5. – 21. 5. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 45 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2019
 • Termíny:
  • 2. 4. – 9. 4. za 1 402 Kč
  • 6. 4. – 9. 4. za 1 402 Kč
  • 14. 5. – 21. 5. za 1 229 Kč
  • 14. 5. – 25. 5. za 1 402 Kč
  • 4. 6. – 8. 6. za 1 664 Kč

Ubytování

Sice ještě na Sicílii nebude probíhat hlavní sezona, ale i tak bychom doporučili si buknout nějaké pěkné ubytko dopředu. V Trapani můžeme doporučit Trapani home nacházející se v centru města, kde za pěkný dvoulůžkový pokoj dáte 515 Kč/os, případně můžete juknout i na Al San Domenico Residence kousek od přístavu, kde vás apartmán pro 4 vyjde na 440 Kč/os. v obsazení 4 osob.

V Palermu zas můžeme doporučit Suite del Ponte Normanno, kde za velice pěkný dvoulůžák zaplatíte 730 Kč/os. Za zvážení také stojí pěkný čtyřhvězdičkový hotel Palazzo Brunaccini, který vás vyjde na 1040 Kč/os. včetně snídaně.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com nebo AirBnB.

Autopůjčovna

Na cestování po ostrově je nejlepší si půjčit auto. To si můžete vybrat v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Sicílii za 1 229 Kč

The post Jarní Sicílie z Prahy od 1 229 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.