Booking.com

Jarní výlet z Prahy: Benátky + Paříž na jeden zátah za 2 099 Kč

Během jara se můžete vydat na parádní výlet do 2 „nejromantičtějších“ měst Evropy najednou. Navštívíte Benátky a Paříž během jednoho výletu z Prahy a multi-city letenky vás vyjdou na 2 099 Kč. Ceny dosáhnete kombinací Easyjetu a Vuelingu.

Příkladový termín: 11. – 18.3. 2018     cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city kombinace

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Benátkách Vás vyjde na 1 350 Kč a poblíž centra Paříže seženete ubytování za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a  Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.