Booking.com

Jeden kouzelnický učeň, nekonečno příběhů. Svět Harryho Pottera v Británii doplnila Gringottova banka

6. 4. 2019

Kde jsou fanoušci Harryho Pottera nejšťastnější? Ve studiích Warner Bros. za Londýnem, kde se filmové adaptace natáčely. Nově si tu mohou prohlédnout dokonce i kouzelnickou banku.

Krásný, teplý, slunečný duben si říká o to, abychom podnikli nějaký pořádný rodinný výlet. Pokud uvažujete třeba o pár dnech strávených v Británii, určitě nevynechejte návštěvu filmových studií za Londýnem. V kouzelnickém repertoáru studií Warner Bros. totiž nově přibude také skřetí Gringottova banka z kouzelnické ságy o Harrym Potterovi. Už teď víme, že to bude trhák!

Kam si mocní čarodějové ukládají své peníze a nejrůznější cennosti? Milovníci Harryho Pottera bez zaváhání odpovědí – do banky Gringottových. Tuto slavnou trezorovou banku přísně střeží nejen kouzla, ale i nevrlí skřeti, hrůzu nahánějící draci a další podivuhodné bytosti.

zobrazit celý článek na www.radynacestu.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.