Booking.com

Kanada – Vancouver z Mnichova přímým letem za 12 409 Kč

Se zajímavou možností na jarní či podzimní výlet na západní pobřeží severoamerického kontinentu se vytasila německá Lufthansa ve spolupráci s partnerem z letecké aliance Star Alliance – Air Canadou (zajišťující marketingové zastřešení vybraných letenek), která cestovatelům nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Vancouveru za 12 409 Kč. To samo o sobě není vůbec špatná cena, ale na atraktivitě této možnosti přidávají zejména přímé lety! Z Bavorska se do Britské Kolumbie dostanete za krásných 10 hodin bez nutnosti kdekoliv přestupovat. Pár dostupných termínů hledejte v květnu, ovšem poněkud větší výběr naleznete v našem kalendáři během září. Zmíněný tarif již tradičně obsahuje pouze zavazadlo příruční a za odbavené pořídíte za příplatek 50 €/ks/směr.

Vydejte se tedy do Vancouveru či za nádhernou přírodou v jeho okolí třeba v termínu od 7. do 23. května za 12 409 Kč >> REZERVUJ ZDE.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: jen příruční zavazadlo (odbavené á 23 kg za 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: květen & září 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Po deseti hodinách v letadle si určitě rádi odpočinete v tomto pěkném guesthousu za 1 366 Kč/os./noc včetně snídaně anebo si pro první noc ve Vancouveru bookněte tento oblíbený tříhvězdový hotel za 1 185 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit nejen ve Vancouveru pak hledejte klasicky na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Bez vlastního auťáku bude na západním pobřeží Kanady pohyb daleko obtížnější než s ním. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 12 409 Kč

The post Kanada – Vancouver z Mnichova přímým letem za 12 409 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.